cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
cancel
319
Views
0
Helpful
1
Replies

BATUM TURU | Batum Gezi Turu ( Vip )

boragul729
Level 1
Level 1

Günübirlik Batum turu, genellikle Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden yapılan bir günlük gezi programıdır. Bu tur programı genellikle otobüsle veya uçakla Batum'a gidilir, sabah erken saatlerde başlayıp akşam geç saatlere kadar devam eder.

Günübirlik Batum turu genellikle şu aktiviteleri içerebilir:

• Batum Botanik Bahçesi ziyareti
  • Batum Bulvarı boyunca yürüyüş yapma
  • Gürcistan Mutfağı'nı deneme fırsatı
  • Batum Limanı ve Balık Pazarı'nı gezi
  • Mirveti Şelalesi ve göl gezisi
  • Old Batum'un tarihi bölümüne ziyaret

Günübirlik Batum turu, hem doğal güzellikleri hem de kültürel ve tarihi zenginlikleriyle ünlü Gürcistan şehri Batum'u vip tur farkiyla keşfetmek isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. Tatilciler genellikle sabah erkenden yola çıkarlar ve akşam geç saatlerde geri dönerler, böylece bir gün içinde Batum'un en önemli yerlerini ziyaret edebilirler.

Informacione VLAN në të gjithë rrjetin L3

Pershendetje te gjitheve! Më duhet të sqarohem për VLANS. Unë kam një topologji si më poshtë.

Pyetja ime është se, a udhëtojnë informacioni vlan nga HostA nëpër rrjetin L3 dhe a arrijnë në anën tjetër në HostC?

Sepse e provova këtë topologji dhe hostet po komunikojnë me njëri-tjetrin, megjithëse janë në të njëjtat vlane.

A mund të më tregojë dikush se si shkon trafiku nga PC1 në PC3 në anën tjetër të rrjetit me të gjitha informacionet si VLAN info..

1 Reply 1

Joseph W. Doherty
Hall of Fame
Hall of Fame

It would br helpful if you could post a diagram of the topology,

BTW, your question seems almost identical to https://community.cisco.com/t5/switching/vlan-information-across-l3-network/m-p/5058583#M562333

Review Cisco Networking for a $25 gift card